Renta Group Oy (“Renta Group” vai “Renta”) ir panākusi vienošanos par SIA Uprent Group (“Uprent group” jeb “Uprent”) uzņēmuma iegādi. Vadošo specializēto sūkņu nomas uzņēmumu, kas nodrošina gruntsūdens pazemināšanas un pārsūknēšanas risinājumus Baltijā un Polijā. Uzņēmumam ir 13 nomas punkti Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Uprent galvenā mītne atrodas Latvijā, uzņēmumā strādā vairāk nekā 100 darbinieku, grupai ģenerējot vairāk nekā 11 miljonu eiro lielu apgrozījumu.

Iegāde ir turpinājums Renta stratēģijai kļūt par vadošo celtniecības tehnikas nomas uzņēmumu Ziemeļeiropā. Renta iesaistās pārsūknēšanas nozarē, kas ir pievilcīga un apjomīga nomas niša, īpaši Polijā un Baltijā, kur augstā gruntsūdens dēļ būvlaukumos parasti ir nepieciešama sūknēšana. Ģeogrāfiski Renta nostiprinās savas pozīcijas Polijā un ienāks Baltijā, tādējādi vēl vairāk izvēršot savu darbību Ziemeļeiropā.

Uprent lieliski sader ar uzņēmumu Renta, kas ir profesionāli vadīts, strukturēts uzņēmums ar spēcīgu rentabilitāti un vadošajām pozīcijām tirgū. Līdzīgi kā Renta, arī UPRENT ir skaidra struktūra un tā ir uz izaugsmi orientēta organizācija. Uprent turpinās darboties un sniegs pakalpojumus ar nemainīgu lokālā biznesa fokusa modeli. Renta saskata ievērojamu potenciālu biznesa paplašināšanā Uprent pašreizējos tirgos un turpmākā darbības mērogā, paplašinot specializēto sūkņu piegādi Ziemeļvalstīs, papildinot to ar Renta klātbūtni.

Renta Group CEO –  Kari Aulasmaa: “Mēs uzskatām specializēto sūknēšanu par ļoti pievilcīgu nozares nomas segmentu, kurā Uprent ir nepārprotams tirgus līderis Baltijā un Polijā. Mēs esam ļoti priecīgi apvienot spēkus ar šāda līmeņa uzņēmumu, kurā redzam talantīgu komandu un ievērojamu turpmākās izaugsmes potenciālu.

Uprent Group CEO – Mārtiņš Egle: “Esam patiesi priecīgi kļūt par daļu no Renta Group, uzņēmumu, ar augstiem standartiem un ar ambicioziem nākotnes plāniem. Mēs uzskatām šo darījumu par augstāko mūsu darba un rezultātu novērtējumu. Nākotnē apvienošanās ar Renta Group sniedz mums lieliskas iespējas ģeogrāfiski paplašināties un tālāk attīstīt savu produktu klāstu, tehniskās iespējas un profesionālo pieredzi.

Par Renta Group

Renta Group Oy ir Somijas celtniecības mašīnu un iekārtu nomas uzņēmums, kas dibināts 2015. gadā. Renta darbojas Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Polijā ar vairāk nekā 100 nomas punktiem un vairāk nekā 1000 darbiniekiem. Renta ir celtniecības tehnikas nomas uzņēmums ar plašu arsenālu, kā arī saistītiem pakalpojumiem. Papildus celtniecības tehnikas nomai, Renta ir izveidojusi nozīmīgu sastatņu un pagaidu industriālo nojumju servisu. Vairāk informācijas: www.renta.com

Par Uprent

Uprent ir specializētās sūknēšanas līderis Baltijā un Polijā, nodrošinot gruntsūdens pazemināšanas un pārsūknēšanas risinājumus būvniecības, ūdenssaimniecības un ražošanas uzņēmumiem. Papildus tiek sniegti bagarēšanas un tranšeju nostiprināšanas risinājumi. Uprent galvenā mītne atrodas Rīgā, bet uzņēmums  darbojas visa Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Uzņēmumam ir 13 nomas puntki, vairāk nekā 100 darbinieki. Vairāk informācijas:  www.uprent.eu/en/home/