Gruntsūdens līmeņa pazemināšana

UPRENT piedāvā gruntsūdens līmeņa pazemināšanas risinājumus…

view detail

Kanalizācijas pārsūknēšana

UPRENT piedāvā dažādus risinājumus kanalizācijas pārsūknēšanai.

view detail

Industriālo rezervuāru tīrīšana

UPRENT speciālistu komanda piedāvā labākos risinājumus …

view detail

Specifisku šķidrumu pārsūknēšana

UPRENT piedāvā risinājumus dažādu pārsūknēšanas darbu veikšanai – no tīra ūdens līdz biezu un viskozu šķidrumu pārsūknēšanai – kas ir iespējama, pateicoties augstas veiktspējas kvalitatīvajiem sūkņiem no Eiropas un pasaules labākajiem sūkņu ražotājiem.

view detail

Sūknēšana nestandarta situācijās

UPRENT profesionāļu komanda spēj piedāvāt ātrus un efektīvus risinājumus dažādās situācijās, kad īsā laikā un ar minimālu reakcijas laiku nepieciešams atbrīvot noslēgtas tvertnes, daļēji noblīvētus nodalījumus vai tehnoloģiskos rezervuārus no šķidrumiem.

view detail

Karjeru izstrāde

UPRENT zemessūcēja tehniku izmanto karjeru izstrādē un derīgo izrakteņu ieguvei. Izvērtējot katra klienta vēlmes, objekta specifiku un tehniskās iespējas, piedāvājam efektīvākos risinājumus karjeru izstrādē, attiecīgā derīgā izrakteņa ieguvei un mērķa sasniegšanai.

view detail

Strāvas pagaidu risinājumi

UPRENT piedāvā ģeneratoru nomu, tirdzniecību un pilna servisa enerģētikas projektu īstenošanu, ģeneratoru piegādi, uzstādīšanu un apkopi. Sortimentā esošie ģeneratori ir klusinātos korpusos, kas ļauj tos izmantot pilsētvidē un plaši apmeklētos sabiedriskos pasākumos, kā arī tiem ir dažādu veidu slēgumi, kas nodrošinās rezerves strāvas padevi.

view detail

Tranšeju nostiprināšana

Rūpējoties par darba drošību komunikāciju izbūves procesos un pazemes konstrukciju būvniecībā, UPRENT komanda piedāvā risinājumus dažādiem tranšeju nostiprināšanas projektiem, kas sevī ietver konsultāciju pirms darbu uzsākšanas, piemērotākos tehnoloģiskos risinājumus, kā arī profesionālu atbalstu elementu uzstādīšanas brīdī.

view detail

Gruntsūdens attīrīšana

Gruntsūdens attīrīšana visbiežāk tiek veikta, novadot ūdeni atklātās ūdens tilpnēs vai kanalizācijā pēc šķidruma izsūknēšanas no pazemes, tomēr atsevišķos gadījumos šķidruma attīrīšana tiek veikta jau iepriekš tvertnēs vai cisternās apkopotiem maisījumiem. Izmantotās tehnoloģijas pieejamas ne tikai gruntsūdens, bet arī artēziskā ūdens attīrīšanā, kas izsūknēts no pazemes dzīlēm, veicot ūdens līmeņa pazemināšanu, izmantojot dziļurbumu metodi.

view detail

Spiediena pārbaudes

Spiediena pārbaudes veic sarežģītām inženiertehniskajām būvēm, it īpaši augstspiediena cauruļvadiem un rezervuāriem, pirms to nodošanas ekspluatācijā, lai pārliecinātos par konstrukcijas izturību un spēju ilgstoši strādāt darba spiediena zonā. Paralēli procesa laikā iespējams novērtēt savienojumu kvalitāti un laicīgi pamanīt noplūdes mezglos tos hidrauliski īslaicīgi pārslogojot.

view detail